ÖVRIGT / Diverse / Väggrelief 6812202
nr 681 2202
Väggrelief
Antikt motiv, omkring 1900, diameter: 45
Kondition: slitage,skador
Utrop:
700 kr
Såld:
650 kr
måndag 14 februari 2011
kl 19:34:50
600 kr
350 kr
450 kr
550 kr